PL
A A A

ELZAB - kasy fiskalne

Pragniemy przedstawić państwu naszą ofertę urządzeń fiskalnych. Jesteśmy autoryzowanym partnerem producenta kas fiskalnych i drukarek fiskalnych firmy ELZAB S.A. z Zabrza. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń fiskalnych od 1996r. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje bezproblemowe wdrożenie urzadzeń fiskalnych w Państwa firmie.

Oferujemy naszym klientom:

 • sprzedaż i instalację urządzeń fiskalnych ELZAB S.A.
 • szkolenie z obsługi kas fiskalnych i drukarek fiskalnych;
 • fachową poradę w sprawie zakupu urządzeń fiskalnych;
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urzadzeń Elzab S.A.
 • Kasa ELZAB Mini LT ONLINE BT/ WiFi - 1390 zł netto

  Mini bez minimalizmu
  Kasa zapewnia bezprzewodową łączność z Centralnym Repozytorium Kas.
  ELZAB Mini LT ONLINE powstała na bazie konstrukcji cieszącej się niesłabnącym powodzeniem kasy serii ELZAB Mini z kopią elektroniczną.
  Mała i prosta w obsłudze. Idealna dla niewielkich placówek handlowych i usługowych. Łatwa wymiana papieru, współpraca z szufladą, czytnikiem kodów kreskowych oraz wagą to niezaprzeczalne atuty modelu kasy ELZAB Mini LT ONLINE.


  Więcej ›››
 • ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi - 1490 zł netto

  Mobilna kasa fiskalna ONLINE z dotykową, kontekstową klawiaturą zapewniającą intuicyjną obsługę. ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi to kolejna kasa z najpopularniejszej na rynku linii mobilnych kas dotykowych ELZAB K10. Dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.


  Więcej ›››
 • ELZAB K10 ONLINE BT/ GPRS - 1590zł netto

  Mobilna kasa fiskalna ONLINE z dotykową, kontekstową klawiaturą zapewniającą intuicyjną obsługę. ELZAB K10 ONLINE BT/GPRS to kolejna kasa z najpopularniejszej na rynku linii mobilnych kas dotykowych ELZAB K10. Dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.


  Więcej ›››
 • Kasa ELZAB Jota E 4K - 1450zł netto

  Mała kasa, duże możliwości
  Kasa ELZAB Jota E to kolejny model z kopią elektroniczną paragonów w ofercie ELZAB.
  Jest to kasa jednostanowiskowa, dedykowana dla małych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, stoisk warzywnych i usług.


  Więcej ›››
 • Kasa ELZAB Mini E - 1090zł netto

  ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych.
  Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako stacjonarna i/lub przenośna.


  Więcej ›››
 • Kasa ELZAB K10 - 1290zł netto

  Pierwsza na polskim rynku kasa fiskalna z dotykową klawiaturą kontekstową zapewniającą intuicyjną obsługę.
  Nowoczesna i uniwersalna, dedykowana zarówno dla segmentu usług jak i niewielkich placówek handlowych.
  Przetestowana w skrajnych warunkach atmosferycznych, w zimie można ją obsługiwać w rękawiczkach. Posiada wymienną baterię o dużej pojemności, która pozwala na pracę w terenie (przy naładowanym akumulatorze ok 5 godz.). Wyposażona w elektroniczną kopię paragonów, która wystarcza na 5 lat codziennej pracy.


  Więcej ›››
 • Kasa ELZAB Delta Max E 40K - 2890zł netto

  Kasa ELZAB Delta Max E to wysoka jakość wykonania i bogata funkcjonalność programu sprzedaży. Elektroniczna kopia paragonów oraz liczne rozwiązania usprawniające pracę na kasie, wśród których warto wspomnieć o rozbudowanej obsłudze promocji (rabaty procentowe i kwotowe, na pozycję i na paragon), zaawansowanej współpracy z wagami i wago-skanerami oraz terminalami kart płatniczych (usługa cashback) czy obsłudze do 8 walut dedykują to urządzenie do dużych placówek handlowych.


  Więcej ›››
 • Drukarka fiskalna ELZAB Zeta - 1990zł netto

  Drukarka fiskalna ELZAB Zeta to drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Ze względu na niewielkie rozmiary jest idealnym rozwiązaniem dla kiosków i niewielkich stoisk, gdzie lada ma ograniczoną powierzchnię. Do drukarki można podłączyć dodatkowy wyświetlacz (wymaga oddzielnego zakupu). .


  Więcej ›››
 • Drukarka fiskalna ELZAB Mera+ TE FV - 2790zł netto

  MULTIINTERFEJSOWA

  Wysokiej klasy szybka i wytrzymała drukarka fiskalna o pojemności bazy towarowej 500 000 PLU, z elektroniczną kopią paragonów oraz automatycznym obcinaczem papieru w standardzie. 
  Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. 
  Podłączana do komputera za pośrednictwem USB, LAN lub RS232. Złącza wyprowadzone od spodu obudowy zapewniają estetykę instalacji.


  Więcej ›››